ЕТАПИ СТВОРЕННЯ САЙТУ

1. Створення Семантичного ядра (СЯ)

Семантичне ядро сайту — це впорядкований набір слів, їх морфологічних форм і словосполучень, які найточніше характеризують вид діяльності, товару(ів) чи послуг(и), пропоновані сайтом. Ключові слова (далі - КС), які будуть відібрані та згруповані, Ви зможете використовувати в написанні текстів та внести в мета-теги сторінок сайту для подальшої SEO оптимізації. Має наступний вигляд (скріншот)
Семантическое ядро

2. Створення та налаштування сайту на WordPress (WP)

Шаблон WordPress це те, що Ви бачите перед собою, в класичному розумінні сайт. Управління елементами та функціоналом сайту Ви здійснюєте за допомогою Адмін панелі (скріншот нижче) та після здачі Вам проекту, зможете детально ознайомитись з Адмін панеллю*

Виглядає вона так:

admin panel wordpress

*навчання роботи з Адмін панеллю вже входить у вартість

ЧОМУ ПРЕМІУМ ШАБЛОН?

Безкоштовні шаблони які є в Інтернеті у вільному доступі мають обмежений функціонал, SEO-архітектура залишає бажати кращого, дизайн, як правило, на тверду трійку, наявність сторонніх посилань, які забирають вагу вашого сайту, обмежує Вас самостійно змінювати розташування блоків сайту та його форм взаємодії із користувачами сайту. Вашими потенційними замовниками, збій роботи Преміум шаблону зведені практично до “0”, перераховувати переваги Преміум шаблонів можна довго. Рекомендуємо звернути увагу на Преміум шаблони, які досить добре зарекомендували себе в нашій практиці:

Продаж шаблонів відбувається на відомому та перевіреному маркетплейсі “Themeforest”. Зареєструвавшись на “Themeforest” (зареєструватися) Ви зможете отримувати повідомлення про Акції, що проходять і отримувати безкоштовні продукти, які зможете надалі інтегрувати до Вашого сайту самостійно або звернутися до нас і ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

Створення сайту з "0"

3. Створення та налаштування контекстної реклами (AdWords)

Контекстна реклама в AdWords - це інструмент для залучення цільового трафіку на Ваш сайт. Демонстрація аудиторії рекламних повідомлень, які відповідають їхнім інтересам. Наприклад, коли користувач вводить у пошуковий рядок запит «замовити сайт», на сторінці видачі він бачить результати природного ранжування сайтів (органічна видача) та рекламні оголошення Google AdWords.
(скріншот нижче)
admin panel wordpress

4. Створення та налаштування рекламної кампанії у Facebook та Instagram

Facebook та Instagram - це соц. мережі, які дозволяють Вам досить успішно просувати Ваш продукт, як фізичні товари так і послуги. Facebook викупив Instagram, тобто фактично в нашому розпорядженні щонайменше два майданчики з Вашою цільовою аудиторією (далі - ЦА) яка готова купувати Ваш продукт та замовляти вашу послугу. Наше завдання, показати, що у Вас є та надати вашій ЦА якісний товар та сервіс. Клієнтська база зростатиме, Ваш прибуток збільшуватиметься.

5. Налаштування звітів у Google Analytics

Google Analytics – багатофункціональний та потужний інструмент для аналізу Вашого сайту, що допомагає, досить точно, ідентифікувати що саме необхідно змінити або прибрати на сайті для його більшої функціональності. При грамотному налаштуванні та роботі зі звітами, видно всю картину руху Ваших відвідувачів на сайті. При замовленні програми “Річна підтримка” звіти нами аналізуються та за погодженням з Вами проводяться коригування на сайті, що прискорює процес отримання прибутку та збільшення клієнтської бази.

admin panel wordpress

6. Гарантія на роботу Виконавця – 90 робочих днів

Після здачі Вам сайту у Вас в запасі 30 робочих днів, протягом цього періоду часу, Ви можете звернутися з будь-якого питання, якщо щось не виходить або Вам необхідна додаткова консультація, протягом 3 (трьох) робочих днів виправимо те, що Вам заважає чи з якоїсь причини перестало працювати. БЕЗКОШТОВНО.

 

Завжди поруч!
Звертайтесь!